Toptan Parfüm Şişesi

Firmamız, müşterilerinin çeşitli taleplerini karşılamak için bir çok değişik politika izlemektedir. Bir fabrika olarak, firmamız genellikle yüksek adetli alımlar yapan ithalatçılara yada son kullanıcı olan parfüm üreticilerine ( ilaç üreticilerine ) direk olarak satış yapmaktadır. Ancak firmamız, talepleri bir kademe az olan toptan almak isteyen müşterilerine daha iyi fiyatlar sunmak için çözüm bulmuştur.

Talebi, model başına bir konteynıra ulaşmayan müşterilerimiz için, teslim süresini biraz daha uzun tutup kendilerine sürekli olarak üretim yaptığımız ürünlerden sunmaktayız. Örneğin A firması bizden 1 konteynırlık ürün sipariş etti ve bu siparişin içine sırada bekleyen B firmasının istediği aynı ürünü ekleyip, B firmasınada aynı fiyattan ürün sunabilme avantajını sizlere sağlıyoruz.

Toptancılık ve ithalatçılıkda ki tek fark satın alma adetlerinin farklı olmasıdır. Eğerki firmanızın gereksinim duyduğu ürün adeti birkaç konteynırı dolduruyorsa ithalat yapmaya hazırsınız demektir. Yukarıda belirttiğimiz avantajlar için ortalama 2-3 ay üretimi beklemeniz gerekmektedir. Fiyat avantajının dışında, tek dez avantajı üretim süresidir.

 

Bizi Nasıl Buldunuz:

Tagged:

6 thoughts on “Toptan Parfüm Şişesi

  1. e-mail adresime fiyat listenizle birlikte bir konteyner şişenin kaç bin adet yaptığını paylaşırsanız sevinirim….

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*